et en sv

Ajalugu

Tähtsamad sündmused Blond Finance OÜ eelloos ja ajaloos:

2005 - Kristian Kuutok osaleb üheaastases õpilasfirmade programmis ja sellele järgneval konkursil "Eesti parim õpilasfirma 2005", kus õnnestub enam kui 100 osaleja seast pälvida esikoht. Kristian on ÕF 3Tarka tegevjuht ja põhiline eestvedaja. Otsus valida ettevõtja elukutse on langetatud.

2007 - Kristian Kuutok asutab Blond Finance otsese eelkäija Blond Rent OÜ. Ettevõte rendib lastele koolides hoiukappe. Firma tähistas hiljuti oma kümnendat juubelit. Ettevõttel on üle 1000 kliendi iga-aastaselt. 

2013 - Ettevõtte Blond Rent tegevusest kasvab välja autoliisingu äri. Asutatakse Blond Finance OÜ, sõlmitakse esimesed viis liisingulepingut. Idee ja vajadus liisingufirma asutamiseks tuleb, nagu ka paljudel teistel juhtudel, elust enesest ja praktilisest vajadusest.

2017 - Asutatakse grupiostureiside korraldamise ettevõte WOWW.com OÜ. Ettevõtte algus on igati tagasihoidlik, kuid kui võidetakse klientide usaldus, levib hea sõna edasi ja firma hakkab kiiresti kasvama.

2019 - Blond Finance keskendub ainult finantsinvesteeringutele ja uusi liisingulepinguid ei sõlmi. Ettevõtte investeeringud on tihedalt seotud ka ettevõttega WOWW.com OÜ.

2021 - Blond Finance OÜ asutab WOWW.com Usaldusfondi. Edaspidi on plaanis investeeringud teha läbi fondi. 01.04.2021 ostab Blond Finance 300 000 euro eest WOWW fondi osakuid.